top of page

Anna Vaverková

R1-08938-0004.jpg

Já Tě Mám - 03.02.2023 

Anna Vaverková, nominovaná na cenu Vinyla i Apollo, vydává první singl z připravovaného debutového alba 
 

Singl s názvem Já Tě Mám vychází 3. února 2023 pod pražsko-berlínským labelem Oddity Records. 

 

Za chytlavým refrénem se neskrývá milostná píseň, jak by slova já tě mám ráda mohla napovídat. Tématem je naopak tendence vyhledávání sebedestruktivních aktivit a jednorázových slastí, které, jak všichni víme, nám nejspíše dlouhodobě nejlépe neudělají.

 

Součástí singlu je také videoklip od Amálie Kovářové a Antoana Pepelanova, se kterými již Anna spolupracovala na dřívějším klipu pro píseň Nikdy Nikdo Nic z jejího EP Roztomilá Holka- Za něj si tvůrci odnesli cenu za nejlepší low-budget video na No Stress Music Video Awards 2022.

 

Skladbu Já Tě Mám Anna spoluprodukovala s Liamem Blomqvistem, který se také postaral o mix a master. Bicí byly nahrány skvělým Tobiasem Humblem, který nahrával a koncertoval s Gang of Four nebo Tricky.

 

Stejně jako zbytek alba byla píseň nahrána v berlínském studiu L.A. Recordings za pomoci částečného financování od německého fondu Initiative Musik.

 

Samotné album vyjde na jaře 2023.

 

Něco málo o Anně:


Anna momentálně působí v Berlíně, kde se svými spolužáky z univerzity BIMM Berlin dali dohromady kapelu The Flavians v roce 2018. S The Flavians se Anna podívala mimo jiné na festival Glastonbury 2019 nebo na festival Reeperbahn 2019. Těsně před začátkem covidové pandemie v roce 2020 uskupení vydalo debutové album, se kterým se na tour ovšem kvůli koronavirovým opatřením nevydalo. Díky dostatku času ve svém harmonogramu Anna začala vytvářet sólové písničky Kvůli stesku po domově i uvědomění, že její tvorba v angličtině vlastně není moc dobrá, se rozhodla tvořit ve svém rodném jazyce – češtině. Její debutové EP Roztomilá Holka z roku 2022 zaujalo širší veřejnost. Anna Vaverková je aktuálně nominována na dvě hudební ceny: Vinyla pro objev roku a Apollo pro nejlepší singl roku 2022.

  • Spotify
  • Apple Music
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Management

Anton Rangardt - anton@alibi-agency.com

Oddity Records - oddityrecords@gmail.com

kontakt pro tisk

Print / Online / Radio - anton@alibi-agency.com 

booking

Nela Mikoskova - nela.mikoskova@gmail.com

ke stažení

živá vystoupení

bottom of page